top of page
bgImage

Kamīna apdare no akmens

Kamīna apdare ir dizaina elements, tai bieži nepieciešams izveidot oriģinālu rakstu un krāsu toņus.
Jāatrod meistars, kas patiešām spētu izveidot kamīna apdari - tā, kā iecerēts.
Ulle meistarus akmens kamīna apdares izveidei parasti atrod pēc ieteikumiem,
bet par viņu meistarību runā paveiktie darbi.

Kamīna apdare – interjerā un eksterjerā.

Ja jāveido kamīna apdare, pirmais solis ir akmens izvēle. Ierasts, ka to izvēlas pats kamīna saimnieks. Kamīna apdarei tradicionāli izmanto marmoru, jo tas vizuāli izskatās ļoti eleganti un aristokrātiski. 

Taču kamīna apdarei populārs ir arī granīts – biežāk melnais granīts vai bēšie un smilšu krāsas toņi.

Ulle meistari pārsvarā veido apdari kamīniem interjerā, var tikt atjaunota esoša kamīna apdare, retāk tiek pasūtīts izstrādāt apdari kamīniem eksterjerā.

Ulle darbnīcā var apskatīt un aptaustīt dažādus akmens paraugus un izvēlēties to, kas patīk vislabāk, un piestāv kopējam interjeram, kā arī darbnīcā ir meistari, kas izstāstīs, kādu akmeni vislabāk izvēlēties kamīna apdarei, kā tas kalpos, kā kopt u.c.

Kamīna apdares izveide sadarbībā ar kamīnmeistaru

Tālāk kamīna apdares izveide pamatā norit sadarbībā ar kamīnmeistaru. Pateicoties ilgstošai pieredzei, Ulle akmens meistari spēj lieliski uztvert un izpildīt pasūtījuma specifiku, dizainu u.c. Pasūtītājs iesniedz rasējumus, izmērus, izskaidro tehniskas nianses un dizainu.

Ulle meistariem pārsvarā uztic izstrādāt kamīna apdares detaļas. Tas ir skrupulozs darbs, detaļas tiek veidotas ļoti precīzas, lai, montējot kamīna apdari, veidotos perfekts zīmējums. Ja nepieciešams, Ulle meistari var veikt arī kamīna apdares montāžu.

Turklāt sadarbība ar uzņēmumu Ulle ir izdevīga, jo pasūtītājs var pilnībā paļauties, ka darbs tiks paveikts augstākajā kvalitātē - gan tehniski, gan vizuāli.

Kā arī meistari ļoti precīzi ievēro termiņus, ja pasūtījums jāveic steidzami, bieži uzņemas to realizēt.

bottom of page